spot
facebook

O firmie

PPHU Juk-Mebel istnieje na polskim rynku od 1984 roku. Początkowo była to niewielka firma rodzinna zajmująca się produkcją mebli kuchennych oraz pokojowych. Z biegiem lat rozszerzaliśmy swoją działalność poprzez otwieranie sklepów firmowych na terenie województwa śląskiego. Na dzień dzisiejszy zapraszamy do naszych salonów w Lublińcu, Częstochowie, Zabrzu oraz w Żorach.

Zakres usług świadczonych przez naszą firmę obejmuje sprzedaż mebli  renomowanych polskich producentów, własną produkcję mebli, montaż, transport oraz obsługę serwisową sprzedawanych mebli. 

Swoim klientom gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę , konkurencynje ceny oraz wysoką jakość sprzedawanych mebli.

Trzydziestoletnie doświadczenie i profesjonalne podejście do szeroko rozumianego meblarstwa sprawia, że nasze salony meblowe codziennie opuszcza wielu zadowolonych klientów, dla których jesteśmy od lat wiarygodnym partnerem handlowym. Dbamy również o to, aby nasza firma, przy całym swoim rozwoju nie zatraciła charakteru rzemieślniczej firmy z tradycjami. Jest to bowiem jedna z cech, która umożliwia nam elastyczne i profesjonalne podejście do zadań stawianych przez klienta.

 


zadzwon do nasTa strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności